Referencje

Rzetelność, kompetentność i profesjonalizm zapewniają doświadczeni konsultanci-inżynierowie z wieloletnim stażem w międzynarodowych korporacjach. Naszą kadrę tworzą inżynierowie m.in. Politechniki Wrocławskiej, posiadający uprawnienia audytorów wiodących i pełnomocników oraz inne niezbędne kompetencje do projektowania, wdrażania i audytowania systemów zarządzania.
Zdobyliśmy zaufanie renomowanych jednostek certyfikujących, z którymi współpracujemy przy wdrożeniach systemów zarządzania. Ponadto nasze szkolenia są akredytowane przez międzynarodową jednostkę certyfikującą, co umożliwia uczestnikom uzyskanie uznawanego na całym świecie certyfikatu i jednocześnie potwierdza nasze kompetencje.
Wciąż się rozwijamy. Stale pogłębiamy swoją wiedzę, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem ewidencyjnym 2.02/00083/2022.  Pierwszy wpis uzyskaliśmy już w 2007 r. pod wcześniejszą nazwą firmy, otrzymując numer 2.02/00081/2007. Następnie, z uwagi na dalszy rozwój działalności, w 2013 r. otrzymaliśmy wpis pod numerem 2.02./00037/2013.
Poniżej przedstawiamy listę największych firm, w których realizowaliśmy projekty szkoleniowo-wdrożeniowe w zakresie Systemów Zarządzania.

Poniżej przedstawiamy listę największych firm, w których realizowaliśmy projekty szkoleniowo-wdrożeniowe w branży spożywczej.

(c)2022, All Rights Reserved